Vyhnánkovi

Vítejte na našich stránkách. Budou o nás a zase jen o nás. Můžete prohlédnout fotky, přečíst co je u nás nového. Časem se pokusím doplnit i nějaké recepty a tipy na výlety. Pokud budete mít nějaký nápad, uvítáme jej. Těšíme se na vaše komentáře.

Vzkazy

Vzkazník

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7192":
luslik
Trochu jsi mi dodala odvahy. Možná bych tu změnu vážně zkusila, ale mám pár otázek - 1. jde tu fotky taky nějak uzamknout a zpřístupnit jen přátelům? 2. Jsou články omezené počtem znaků? (Moje velká bolest na rodince, že musím články dělit)
luslik
Ahojky. Děkujeme za pochvalu foteček, teda ty máš zrak přímo oštříží jak jsi vyhmátla našeho taťku u travianu;-)))))) Fotky se snažím doplnit, ale pořád jsme tak o měsíc pozadu o deníku ani nemluvě, ale není moc času. Bohužel ani školu nezvládám, protože si daleko raději žívám s malou a když spinká tak zas přiznám, že se mi nechce a jsem ráda, když mám chvilku jen tak na lenošení u kafíčka. Jinak mě rodinka občas dost štve a celkem bych se možná i ráda přestěhovala s fotkama na jiný web, ale nevím, jestli bych si pomohla a hlavně, kdo by ty fotky proboha přetahoval jinam že?smiley No uvidíme...
Marcela
Leni, pěkné, pěkné!!! Kluci rostou jako z vody. Stránky ještě víc zvelebíš, nemám strach. Přijdu se podívat, jak tu s tím pokračuješ smiley. ahoj a napiš mailík, jo? M.

1  
..  
8  
9  
10  

 
Přijďte zas :-).