Vyhnánkovi

Vítejte na našich stránkách. Budou o nás a zase jen o nás. Můžete prohlédnout fotky, přečíst co je u nás nového. Časem se pokusím doplnit i nějaké recepty a tipy na výlety. Pokud budete mít nějaký nápad, uvítáme jej. Těšíme se na vaše komentáře.

Vzkazy

Vzkazník

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7499":
Léňa
Hlavně, že se nakonec rozběhlo! smileySnad taky dodám 365, jsem strááááášně pozadu.smiley
Kačka a Daník
Ahoja,koukám na fota.U některých se mi pozastavilo srdíčko.Užijte si moře a stále tak pěkně foť.Pa
Léňa
Já se úplně červenám smiley. Díky. Baví mě to s nima a navíc prozradim, že je to v rámci zachování zdravého rozumu nás všech. Jsme teď doma, pro nemoc a je to opruz pro nás všechny. :-) Až budem fit, můžete být akční s námi. Rádi přibereme parťáky. smiley
Kačka a Daník
Teda koukám na karneval.Doma se moc nenudíte,co.Jsi akční mamina.Mnohé maminky by to mohly závidět smiley
Léňa
Lu, děkuju. Mám nějakou představu... zda to vyjde uvidíme.

Psala jsem k Vám na stránky. Chodím tam často. A přeju ať ten pracovní proces nemusíš řešit ještě hóódně dlouho. smiley
Léňa
Kačko, děkuju za pochvalu dortíku. Objednávky beru, ale bude to drahé. To víš, vydělávat se musí. smiley Ba né, dělám si srandu.Je to fakt jednoduchý. pošlu ti foto dortu kamarádky, jsem proti ní cukrářskej břídil.
luslik
Ahoj Vyhnánci.

Dodatečně všechno nej Filípkovi k narozeninám. Kluci zas hrozně porostli (ostatně naše Niki taky - často si říkám, kam probůh tak spěchá?) Koukám, že už se chystáš do pracovního procesu. Věřím, že vám to společné užívání si jeden druhého nenaruší. Naprosto ti rozumím, že raději vemeš nabídku za míň peněz, ale budeš moct být víc s klukama. Sama nevím kam se vrtnu po mateřské, protože ke své původní práci se prostě za těch podmínek jaké tam byly nevrátím (ráno v šest, maximálně sedm do práce a nikdy jsem nevěděla, v kolik se dostanu domů - často se stávalo, že jsem jezdila i v 23 a ráno nanovo). Narozdíl od tebe mě se ale nabídky nepohrnou, takže se toho bojím už teď. Ale zvládneme to určitě (a kdo ví, třeba do té doby u nás zazvoní zase telefon a nebudu to muset zas nějakou dobu řešit vůbecsmiley
Kačka a Daník
Tedy ten dort je parádní, asi si u tebe něco objednáme.smiley
Léňa
:-)Milé slečny nebo paní?, kdepak rodinka z reklamy. Nemáme to doma tak sterilní. Koukám na weby ostatních lidiček co znám a nikdo nebere foťák do ruky, aby si vyfotil jak se dohaduje s manželem, nebo jak se rozčiluje na děti...všude se na fotkách smějou, jsou na výletech, oslavují ( cokoli ) a nikdo tam nebrečí. Ničím nevybočujeme.

Co se výletů po mateřské týče, tak bych byla ráda, kdyby to pokračovalo ve stejném duchu jako teď. Bude to těžší, Filípek bude prvňáček, budem mít každý den povinnosti ( stejně jako teď s logopedií a grafomotorikou, také denně trénujeme ) do toho budu chodit do práce a snad i do školy.... Ale pracovních nabídek je víc, domluvili jsme se, že vyberu tu, která je sice nejméně finančně lákavá, ale nebudu jako před mateřskou od sedmy do sedmy v práci, nebudu dělat víkendy a noční a budu se moct věnovat dětem. A to je pro mě důležité. A nemusíme zrovna výletit, jsme spokojení, když jdem na dlouhatánskou procházku, vyrazíme někam na kole, nebo s Filípkem na brusle.... Je toho moc co se dá s dětma a zážitky jim nikdo nevezme. Kdo má děti ví smiley. A kdo mě zná chápe smiley.

holky k nakousnutí :-)
Zdravíme,koukáme s kamarádkou na vaše fotky a vypadáte jak rodinka z reklamy.To je až k neuvěření.Jste samej výlet.Myslíte,že vám to půjde i po skončení mateřské se takhle věnovat dětem?

Krásný večer

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9  
10  

 
Přijďte zas :-).