Vyhnánkovi

Vítejte na našich stránkách. Budou o nás a zase jen o nás. Můžete prohlédnout fotky, přečíst co je u nás nového. Časem se pokusím doplnit i nějaké recepty a tipy na výlety. Pokud budete mít nějaký nápad, uvítáme jej. Těšíme se na vaše komentáře.

Z domácí pekárny....

To je prostě tak, když je člověk s nemocnýma dětma doma, už neví co by roupama dělal. Těším se na výrobu jahodové marmelády a na zavařování a na výrobu ovocné šťávy. Takže jsem popadla košíček kiwi, který jsme měli doma a rozhodla se udělat kiwiovou marmošku.
Jak je z názvu patrné, recept mám z mimibazaru. Nevím kdo je autorem, je to delší doba co jsem si recept napsala a vyzkoušela. Každopádně autorovi patří dík! Taky by se pudinkáče mohly jmenovat Twister alá Albert. ( jmenuje se v Albertu tak to pečivo, ne? ) :-)
No, to už je fuk. Ale určitě budou chutnat. A recept rozhodně není pouze pro majitele pekáren. :-)
Posledni komentare
07.06.2016 21:14:44: Mda....... старье :-( online pujcka pred výplatou bojkovice
Recept mě hned zaujal. Je jednoduchý a měl by jít i v domácí pekárně. Já jsem ale dost netrpělivá, takže nakonec jsem přelila do vysoké nádoby a ušlehala ručním šlehačem. Máslo je výborné a doporučuju vyzkoušet. Děti mi pomáhaly a pak jim i máslíčko na chlebu se šunkou více chutnal. A baštily ho se slovy: To domácí maslo, co jsme dělali je moc dobrý, maminko.
No, co bych měla napsat. Je super - vložit, zapnout a jít. A vrátit se až k hotovému. Ale já jsem asi někde udělala chybku. Ve spodu byl pudink hotov a na vrchu stále nee. Asi moc mléka, ale dávala jsem ho tam přesně podle rozpisu na pudinku..... Ale přesto chutnal a vyzkouším znovu!
Posledni komentare
07.06.2016 19:26:25: Navštívila vynikající nápad :-! nebankovní půjčka online mirotice
16.06.2015 15:29:31: Opravdu krátké :-| rychla pujcka ostrava
Něco pro milovníky pivka. Ale pozor! Nevím, jak je to po konzumaci s řízením auta! :-)
Něco pro chlapy. Řekla bych to asi tak: Hlavně, když to smrdí masem. :-)

Pizzu máme rádi. Takže se dalo čekat, že pizza chleba bude mít úspěch. CHlapíci ho chodí uzobávat i jen tak samotný. :-)

Tento recept jsem někde obšlehla na netu. Není to nic složitého a koblihy byly opravdu výborné. Ze zbytku těsta jsem pak udělala pletence, které jsem pak obalila ve skořicovém cukru. Koblihy měly větší úspěch u Toma, skořicové pletence u Toníčka s Filípkem.

Posledni komentare
07.06.2016 19:26:35: Jaká slova ... Wow, skvělý nápad 8-O online pujcka svitavy
Vždycky, když upeču perník, tak má Tom námitky, že je to suchý. To, že si k tomu může vzít čaj nebo mléko, vůbec nezmění jeho otrávený obličej. Tenhle perník, ale chutnal! A bez námitek! :-) Tak dobrou chuť!
Výborná věc, nejvíc chutnají čerstvé, pak už teda nic moc, ale u nás se to většinou stihne sníst za čerstva. :-)
1  
2  
 
Přijďte zas :-).