Vyhnánkovi

Vítejte na našich stránkách. Budou o nás a zase jen o nás. Můžete prohlédnout fotky, přečíst co je u nás nového. Časem se pokusím doplnit i nějaké recepty a tipy na výlety. Pokud budete mít nějaký nápad, uvítáme jej. Těšíme se na vaše komentáře.

Slané....

Kvokádo dle Brýdovky

Ano, od pani Brýdové mám receptík. Najdete ho i snafoceným postupem zde http://www.brydova.cz/recepty/hlavni-jidla/97-kure-kvokado-.
Rychlé, dobré. A dá se jíst i za studena! Měli jsme to s americkým bramborem a co zbylo jsem nakrájela maso na kostičky a s omáčkou smíchala se zeleninovým salátem. Výborný dresink :-).
Potřebujeme: cibuly, maso ( kuřecí ), 7 stroužků česneku, 2 lžíce plnotučné hořčice, 2 lžíce kremžské hořčice, 2 lžíce oleje, slepičí vývar.

Postup: Cibuly nakrájíme na kolečka a dáme na dno pekáče, na cibuly dáme maso, mezi maso přihodíme stroužky čeneku.
V misce si smícháme hořčice s olejem a potřeme směsí maso. V té samé misce rozdrobíme kostku slepičího bujónu a zalijeme ho horkou vodou. ( vývar vítán ) Pak vlijeme na maso. Použijeme takové množství vody, aby maso bylo ze dvou třetin ponořené. Přiklopíme alobalem a dáme péct na 190 cca 45minut. Poté sundáme alobal a ještě 15minut dopékáme.
Vyndáme maso a vše v pekáči rozmixujeme, maso vrátíme zpět, ještě prohřejeme a podáváme. Mňam!
Žádné komentáře
 
Přijďte zas :-).