Vyhnánkovi

Vítejte na našich stránkách. Budou o nás a zase jen o nás. Můžete prohlédnout fotky, přečíst co je u nás nového. Časem se pokusím doplnit i nějaké recepty a tipy na výlety. Pokud budete mít nějaký nápad, uvítáme jej. Těšíme se na vaše komentáře.

Slané....

Masíčko na jehle Tom nemusí, tak jsem to zvládla bez. Chutnalo dětem,  chutnalo Tomovi a to je pro mě pohon na vaření na další den. :-) Když chutná těm mojim klukům, vaření mě baví.
Jak jsem psala, jednoduché, rychlé a dobré!
Posledni komentare
16.06.2015 16:39:56: Omlouvám se, že zasáhl... je Mi povědomé tato situace. Je možné diskutovat. Pište zde nebo do PM. :-...
Další věc, která lze dělat na 100 a 1 způsob. Rychlé, jednoduché a dobré. Nemám víc co dodat.
Tak tenhle recept mám z krabičky od sýru. :-) A taštičky by se mohly plnit čímkoli jiným a mohly by se jmenovat třebas marmeládové taštičky, šunkové taštičky, zeleninové taštičky..... Tady je ale recept na ty špenátové. ;-)
Báječná záležitost. Já jsem na česnek a vůbec, takže mě to k salátu moooc chutná. Je to lepší i jako náhražka tatarky k hranolkům či podobným věcem.
Ano, od pani Brýdové mám receptík. Najdete ho i snafoceným postupem zde http://www.brydova.cz/recepty/hlavni-jidla/97-kure-kvokado-.
Rychlé, dobré. A dá se jíst i za studena! Měli jsme to s americkým bramborem a co zbylo jsem nakrájela maso na kostičky a s omáčkou smíchala se zeleninovým salátem. Výborný dresink :-).
Receptík mám z nějakého kalendáře s recepty. Chutnalo nám, jen jsem dala víc oleje :-(, tak pozor na to! Ten kdo má rád bramborová jídla si jistě pochutná. Navíc jednoduché, rychlé a dobré.
Už ani nevím, kde jsem recept získala, každopádně patří k mým oblíbeným. Někdy je dělávám jako rychlou večeři, jindy jako občerstvení pro návštěvy.
 
Přijďte zas :-).