Vyhnánkovi

Vítejte na našich stránkách. Budou o nás a zase jen o nás. Můžete prohlédnout fotky, přečíst co je u nás nového. Časem se pokusím doplnit i nějaké recepty a tipy na výlety. Pokud budete mít nějaký nápad, uvítáme jej. Těšíme se na vaše komentáře.

Sladké....

Receptík mám od Diny, s tím, že je upraven a to tak, že mu chybí vajíčka. :-) Je dost sladký a sytý, ale dobrý.
Jojo, muffino mánie se nás drží. Už to není tak horké a nejsou dvakrát do týdne, ale stále jsou u chlapečků v kurzu. Na recepty chodím sem: http://www.mamincinyrecepty.cz/muffiny
Určitě jukněte. Je tam spousta receptů na muffiny, ale i jiné dobroty......
No, tak takhle říká náš Filípek pudinku. Normálně ho děláváme do misek s ovocem a různým z dobením. Piškoty kvůli alergii na vajíčko vynecháváme. Ale nějak rychleji se sní, pokud je udělaný do formy a vyklopený jako dortík.... Nevím proč, ale je to tak.
Opět hrníčkový recept. Opět bez vajíčka. Opět rychlé a dobré. Jediné co mě na muffinech neba je mytí forem :-).
Rychlé, dobré.... Kluci rádi zdobí. Ač to tak nevypadá, tak ty na obrázku jsem zdobila já :-). Takzvaný hrníčkový recept je hnedka hotov a vychází na 18 kousků, tudíž jeden a půl formy. V původním receptu bylo vajíčko, ale já ho opět úspěšně vynechala.
Tak tenhle dělávala má prababička. Byl výborný a pěkně se vám prášilo od pusy, když jste si na něm pochutnávali. Díky Diny mám recept a práší se od pusy mým kloučků. Tom samo, že remcá, že je to suchý, ale je to výborný a je to změna a mě to vrací ve vzpomínkách daleko.....
Abych nezapoměla http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8005 odkaz na Dinin nafocený postup i s receptíkem.
Já opět vynechala vajíčko.
Podle Diny Švihák lázeňský. Její recept http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9856  i s nafoceným postupem!
Je výborný a stačí ho opravdu kousek.
A opět, rychlé a jednoduché! :-)
Peče jí takhle moje maminka, peču jí takhle já a určitě i spousta dalších lidí. Jednoduché, rychlé. Trošku univerzální recept. Děláme tak bábovku, ale i bublaninu, prostě to samé těsto jen je jiná forma a navrchu spousta ovoce s drobenkou. Ale teď prostě bábovka!
V receptu jsou vajíčka, ale já je kvůli alergii jednoho ze synů vynechávám. Na chuti, tvaru i vůni to nic nemění. :-) Jen je třeba dát trochu více mléka a oleje, ale jen trošku, aby těsto nebylo tak tuhé.
Posledni komentare
07.06.2016 22:09:30: to může být chyba tady? ??? online levné půjčky do výplaty
19.03.2016 02:24:52: фигасе О_О ;-) Gta san andreas application
16.06.2015 18:35:09: pozoruhodný nápad a je v plánu :-D pujcka online ihned bez registru
16.06.2015 16:42:05: naprosto souhlasím s předchozí zprávě :-| rychla pujcka 5000
Né, že bych nějakému slonovi přála smutek a slzy. Ale je to taková dobrota! Ani nevím od koho mám recept, ale díky za něj.
Posledni komentare
09.05.2022 11:29:53: Moc díky za recept, já už opravdu někdy nevím co mám vařit a péct a taková inspirace se vždy hodí. O...
Receptík mám z kalendáře firmy SWS, kde je zajímavých receptů více, ale tenhle používáme nejčastěji. Jablíčka jsme také vyměnili za jahody a koláč byl stejně dobrý, nebo jsme taky dělali borůvkový, švestkový a třešňový...... Záleží na vás co vám chutná. Jednoduché, rychlé a dobré, prostě ideální kombinace. :-)
Posledni komentare
07.06.2012 20:07:15: Skateboarded once fell off didn't like it, that's why I've never attempted surfing kursy windsurfing...
1  
2  
 
Přijďte zas :-).