Vyhnánkovi

Vítejte na našich stránkách. Budou o nás a zase jen o nás. Můžete prohlédnout fotky, přečíst co je u nás nového. Časem se pokusím doplnit i nějaké recepty a tipy na výlety. Pokud budete mít nějaký nápad, uvítáme jej. Těšíme se na vaše komentáře.

Aktuality

Tak a už nám to začíná. Filípek si vybírá co na sebe. A já si myslela, že tohle dělají jen holčičky a kluci pak v pubertě....nooo, takže prejže rejže..... :-)
Tak jsem se zase dala do tvoření. A může za to Káťa! A to její, budu objednávat...nechceš taky něco?........ A to by bylo, abych nechtěla, že? :-)
Konečně jsem prubla sítotisk a řekla bych, že dopadl na jedničku. Teda mě se to líbí. .-) Budu sítotisk dělat dál, mám připravena další trika a tílka, už jen čekám na půjčené šablonky od Káti. Taky bude dílnička s twist artem, tak to se také těším. A vzhledem k tomu, že si užívám na neschopence, tak asi také něco vymyslíme s klucíma, aby nám nebyla dlouhá chvilka přitom jarním úklidu! :-)
Dnes jsme se vydali po iks letech na Masopust. Vzpomínala jsem na ten první...byla jsem ještě na základce, plány Jitky byly velké... a myslím, že nyní je to tam co chtěla. :-)  A je to bomba. Masky jsou pěkné, účast velká, nálada dobrá.... no a co víc si přát? :-)

Nějak nemám čas, se věnovat stránkám. Asi pár rubrik zruším a zůstane jen fotogalerie. Tu dnes doplním, alespoň o fotky z prvního dne ze školy a z rekonstrukce bytu.
Tentokrát z hor. :-)
A příští rok musíme na hory vyrazit celá rodina!
Nemocnice mi nevadí, ovšem pokud se mě nedotýká pobyt. Jakmile tam je někdo z rodiny, není mi zrovna nejlépe.
Tentokrát jsem si pobyt v nemocnici užila s Toníkem. A zkušenost smutná. Toník má ekzém a potravinovou alergii. Ovšem hned třetí den dostal omáčku s knedlíkem se slovy, že vajíčka je tam malé množství..... místo postele mi byly nabídnuty krabice na ruce...... :-( nakonec jsme se domluvili a já s Tončou ulehla na nadstandartu. Jinak přístup k mé osobě a hlavně k Toníčkovi ( i ostatním dětem ) milionový! Fakt byli moc hodní, s dětma si každý povídal, při vyšetřování také, nikdo na ně nespěchal..... To bylo v pohodě, to se jim musí nechat, ale doufám, že už je nebudeme potřebovat. .-)
1  
2  
 
Přijďte zas :-).