Vyhnánkovi

Vítejte na našich stránkách. Budou o nás a zase jen o nás. Můžete prohlédnout fotky, přečíst co je u nás nového. Časem se pokusím doplnit i nějaké recepty a tipy na výlety. Pokud budete mít nějaký nápad, uvítáme jej. Těšíme se na vaše komentáře.

Aktuality

Výlet na Bahna se nám s kluky vydařil. Takovou velkou účast lidí co znám jsem opravdu nečekal. Byl to moc fajn den a ani klukům se z akce moc nechtělo. Zato Radkova Anička se chtěla jít raději koupat než koukat na tanky :) Určitě příští rok zase vyrazíme.

Posledni komentare
07.06.2016 20:47:16: Ano, opravdu. Souhlasím se vším výše сказанным. Pojďme diskutovat o této otázce. :-D pujcka bezpecne...
07.06.2016 18:00:15: Omlouvám se za to, že вмешиваюсь... je Mi povědomé tato situace. Vyzvat k diskusi. Pište zde nebo do...
16.06.2015 17:55:17: Všechny výše řečeno, je pravda. O_O pujcky rychle a bez registru

Tak 30. 4. nám Filipek oslavil 8. narozeniny. Bohužel v tom fofru jsem nechal foťáček doma, takže jsme nepořídili žádnou fotečku. Proto jen shrnutí slovně. Filipek si přál dort ve tvaru lebky, ten taky dostal a dokonce tam měl i jeden pařát :)  Z dárku si přál notebook hru na nintendo a mobil. Až na mobil byl obdarován tím, co chtěl. Teta Ivana mu udělala velký tác věnečků, ze kterých měl velkou radost (nejen Filipe). Protože se nám už oteplilo, děda napustil káď, a jak se dalo čekat, proběhlo i první koupaní. Prostě naší kluci jsou kachny :)  Moc se těšíme, až napustíme bazén, snad se toho dočkáme již brzy.

Velikonoční zajíček dohopsal do Rudné, takže o sladkosti nebyla nouze. Mam pocit, že ty tašky mají čím dál tím větší, napřesrok určitě vyfasují krosnu, ať se jim to tam všechno vejde :-)

Filípka napadlo, že už dlouho nebyl focený náš Edoušek takže máme nové fotečky, které jsou již  v jeho galerii :-). Máte možnost porovnat, jak nám krásně roste.

Jinak od zítra nám opět začne náš školáček chodit do školy. Teď týden marodil, tak bude mít zase co dohánět…..

Už od čtvrtka nám Filípek marodí. Doufám, že do konce týdne bude zdrav a bude moc jít od pondělí do školy.  Moc se těšíme až bude teplíčko, máme naplánováno hromadu výletů a akciček. Kluci se moc těší na spaní ve stanu a dovolenou v Řecku a já taky :-)
Bohužel došlo k promazání našich stránek, ale nebojte stránky se pokusíme vrátit do původního stav

Vyhnánci přejí krásný nový rok 2012.
Tak se povedly! A mám z toho radost. A už se plánuje další víkend..... Nevím zda se zvládne koncem léta, nebo zkraje podzimu, ale ten v zimě s lyžováním bude určitě! :-) A možná, že by to mohl být nějaký prodloužený víkend, ať se nám ta cesta vyplatí! No ne?! :-)
Posledni komentare
16.06.2015 13:05:37: Nechť jsou! O_O rychla pujcka ihned na ucet
Oslava už jedna proběhla a jedna nás ještě čeká....
Ale co to jako je s tim počasím? Já si objednala sluníčko a ono snad bude na Čáry pršet! Tak uvidíme, uvidíme jak se to nakonec vyvrbí......
1  
2  
 
Přijďte zas :-).